Hakkımızda

HAKKIMIZDA
eyvahsinavimvar.com 2018 yılında yayına başlamıştır. İlk yayına başladığı 2018 yıllından bu yana çizgisini bozmamış bir web sitesidir. Eyvah Sınavım Var’da yaklaşık 1 yıldır Sosyal İçerik ve Eğitim alanında paylaşımlar yayınlanmaktadır. Bizim için ziyaretçi memnuniyeti önemlidir.

Bu yüzden Eyvah Sınavım Var’da paylaşılan tüm içerikler özenli bir şekilde seçilmiş olup tüm linkler devamlı olarak kontrol edildiğinden emin olabilirsiniz. Eyvah Sınavım Var’da bizim için içerik kalitesi daha önemli olduğundan temamızı her zaman sade tutuyoruz. Eyvah Sınavım Var’da paylaşılan dosyalar ziyaretçiler için ve bu yüzden kırık link olmamasına önem veriyoruz.

İçeriklere yapılan ziyaretçi yorumlarına en geç bir kaç saat içinde cevap veriyoruz. Son 6 aydır uygulamaya başladığımız doküman paylaşım uygulamamız ile ziyaretçilerimize eğitimlerinde daha kaliteli yardım sunmaya çalışıyoruz.

Eyvah Sınavım Var’da yapılan paylaşımlar burası ile sınırlı kalmıyor ve Twitter, Facebook, Instgram ve YouTube gibi sosyal alanlarda da site ile eş zamanlı şekilde makaleler paylaşılıyor.

Sürekli daha iyisi için çabaladığımız eyvahsinavimvar.com’da siz ziyaretçilerimizin takibinin devamlı olmasını diliyoruz.

Twitter     ; Twitter Sayfamız

Facebook ; Facebook Sayfamız

Instgram  ; Instgram Sayfamız

YouTube  ; Youtube Kanalımız